CNC PROGRAMINIS VALDYMAS
STAKLĖS
CAD/CAM PROGRAMINĖ ĮRANGA
LOGINIO VALDYMO (PLC) SISTEMA

    T-Cam – tai interaktyvi sistema, skirta valdymo programų paruošimui programinio valdymo staklėms (CNC). Su jos pagalba galima greitai ir lengvai generuoti apdirdimo programas tekinimo, frezavimo, terminio metalų pjaustymo staklėms, operatyviai daryti pakeitimus darbinėse programose ir brėžiniuose. Skirtingai nuo kitų, panašios paskirties programinių paketų T-Cam leidžia intuityviai, paprastai, kiekvienam žinomom MS Windows komandomis, pereiti nuo darbinės geometrijos paruošimo ar redagavimo prie darbinės programos generacijos ar redagavimo darbo su staklėmis metu. Tam nereikalingi jokie papildomi programiniai moduliai, užtenka pagrindinių MS Windows funkcijų (pvz.: Copy, Paste).

    T-Cam gali būti integruotas į staklių CNC valdymo pultą (pvz.: CNC XX serijos UAB “Judesio kontrolė” pultus). Tai leidžia atlikti darbinės programos korekcijas ar sudarymą neatsitraukiant nuo darbo vietos prie CNC valdymo staklių tiesiog ceche.

    Naudojant T-CAM su senomis valdymo sistemomis atsiranda galimybė žymiai padidinti morališkai pasenusių staklių  našumą. Tokiose staklėse pagrindinę laiko dalį atima būtent darbinių programų paruošimas ir jų įvedimas, ypač tai liečia vienetinę ir smulkia serijinę gamybą. T-Cam turi galimybę perduoti ir priimti darbinę programą tiesiai į stakles.

T-Cam priima paplitusio formato *.DXF bylas (Autocad ar pan.). Darbinė programa koduojama paplitusiu DIN 66025 (Fanuc 6M) kodavimo standartu. Galima adaptuoti programas ir kitom sistemoms, keičiant postprocesorių.

    Sistema nekelia jokių išskirtinių reikalavimų darbiniam kompiuteriui. Pakanka P133 lygio kompiuterio, kad butų galima vienu metu įvedinėti programą į stakles ir projektuoti.

 

Norėdami parsisiųsti T-CAM demo versiją spauskite čia:

T-CAM demo