Pagrindinė įmonės veikla – skaitmeninio programinio valdymo (CNC)  metalo apdirbimo staklių ir prietaisų projektavimas, gamyba, remontas, modernizacija (Retrofit).

    UAB "Judesio kontrolė" gaminamos valdymo sistemos yra pritaikomos bet kuriam metalo apdirbimo įrengimui. Taikymas neapsiriboja tik metalo pramone. Atlikti keli projektai lengvosios pramonės sektoriuje.

    Valdymo sistemos programinė įranga yra sukurta mūsų įmonės specialistų ir yra nuolatos tobulinama ir papildoma naujomis galimybėmis. Pagrindiniai komplektuojantys sistemos mazgai perkami iš pirmaujančių rinkoje JAV ir Izraelio firmų. Nestandartinius  elektroninius mazgus projektuojame ir gaminame patys. Patirtis ir kompetencija mums padeda rasti optimalų sprendimą bet kuriai techninei užduočiai ir mažomis sąnaudomis prikelti seną įrengimą naujam gyvenimui.

   Mūsų modernizuotos metalo apdirbimo staklės dirba įvairiose Lietuvos įmonėse. Dalis produkcijos eksportuojama į Latviją. Taip pat gaminame koordinatinius stalus terminiam (dujinis – deguoninis,  plazminis) metalų pjaustymui bei frezavimo-graviravimo stakles.

Atliekame kvalifikuotą staklių mechaninės dalies remontą-restauraciją bei suteikti visas konsultacijas metalo apdirbimo staklių įsigijimo, remonto - aptarnavimo, modernizacijos ar kitais su tuo susijusiais klausimais. 

   Įmonės specialistų sukurta T-Cam – interaktyvi projektavimo sistema, skirta valdymo programų paruošimui programinio valdymo staklėms (CNC), įdiegta  keliuose Lietuvos mokymo  centruose metalo apdirbimo specialistų ruošimui ir apmokymui.